Sarsılmaz P8 L Teknik Özellikleri

Ülkemizin önemli silah üreticilerinden olan Sarsılmaz markasının en önemli silahlarından biri olan Sarsılmaz P8 L serisi sivil kullanıcılar için üretildiği gibi askerlerimize de üretilen çok kaliteli bir silahtır. Günümüz teknolojisi ile hassas ölçülerde üretim yapabilen, silah mekanizmasında kalitesini her zaman gösteren ve bizlere en iyi silahları sunan Sarsılmaz bu serisinde farklı olarak tasarımlarını ve kalitesini sunmaktadır. Silah tasarım olarak oldukça dikkat çekmektedir. Sadece tasarımı için kullanılabilecek bir silah. Çok köklü bir firma olan Sarsılmaz bu silahını özel ürettiği gibi bir çok versiyonunu da çıkararak farklı ihtiyaçlara karşılık doğru cevapları vermeyi başarmıştır.

Sarsılmaz P8 L Teknik Özellikleri

Sarsılmaz P8 L 9x19 kalibreye sahip bir silahtır. 9mm mermi atabilen silahın bir çok farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Siyah, beyaz, Stainless Steel Mat, Stainless Steel Mat İşl. Prç. Alt. renk seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Paslanmaz mat ve paslanmaz mat işlemeli modelleri ise markanın efsane modelleri arasında yerini almıştır. Paslanmaz finishing modelleri en çok tercih edilen modelleridir. Silahta en çok dikkat çeken detay ise kompensatörlü soğutma kanalına sahip olan kızak sistemidir. Aynı zamanda ayarlanabilir geze sahip olan silahın arpacığı da değiştirilebilmektedir. Silah tercihe göre altın kaplama ve gravürlü olarak da üretilebilmektedir. Bu çeşitlilik sayesinde silahı kendi zevkinize göre şekillendirebilirsiniz.

İki şarjör seçeneği bulunmaktadır. 15 ve 17 adet mermi alabilen şarjörlerden tercihinizi yapabilirsiniz. Silahın uzunluğu 204 mm'dir. Sadece namlu uzunluğu ise 117 mm'dir. Toplam uzunluk 140mm ve genişliği 38 mm'den oluşmaktadır. Silahın ağırlığı ise net olarak 1075 gramdır. Ağırlık olarak biraz yüksek olsa da özelliklerine bakıldığında ağırlık normal olmaktadır. Çelik modellerinde aynı zamanda aksesuar yayı bulunmaktadır. Kabza kapakları isteğe göre değiştirilebilmektedir. Hem sağ hem de sol el için kullanıma uyumludur. Silahın aynı zamanda mermi göstergesi bulunmaktadır. Sarsılmaz P8 L fiyatı ise renk seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Siyah model 2875TL, beyaz model 3150TL, Stainless Steel Mat 3150TL, Stainless Steel Mat İşl. Prç. Alt. 3450TL olarak satılmaktadır. Hem tasarım hem de kalite bakımından ihtiyaçları karşılayan silaha sahip olarak güçlü bir silaha sahip olabilirsiniz. Bu silahı satın almak için Sarsılmaz Fabrika telefon numarası +90 380 548 80 11 bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz buraya tıklayarak Roketsan TR-107 Çok Namlulu Roket Atar ile ilgili konumuza göz atabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.